FAQ

Z jakých materiálů jsou Vaše výrobky vyráběny?

Veškeré materiály použité na výrobu mají český atest pro použití pro děti do 3 let. Používám převážně 100% bavlnu Camilla od výrobce VlnaHep a směsovou přízi Gina od výrobce YarnArt.

Jak se starat o háčkované výrobky?

Když dorazí balíček, v obálce najdete pokyny k údržbě. O každý kousek se pečuje jinak – ale obecně platí „ručně vyrobené věci patří do ruky a ne do pračky“. Jsem máma a vím, že občas to tu pračku potřebuje, v tom případě prát v sáčku na spodní prádlo, maximálně na 30 stupňů a program „jemné praní“. Výrobky před odesláním neperu, protože každé dítě je zvyklé na jiný prací prostředek. Dřevěný kroužek do pračky nikdy nepatří, stačí ho opláchnout vodou a nechat oschnout.

Je možný osobní odběr zdarma?

Ano, po předchozí domluvě je možné Vaši objednávku vyzvednout v Praze na metru Háje/Opatov.

Je dřevo na kousátku zdravotně nezávadné?

JSOU! Kousátka pro značku ABABU vyrábí pán z Vysočiny a každé jednotlivě obrušuje do hladka. Kroužek prošel (jako součást kousátek značky ABABU) testy pro certifikaci na hračku.

Šlo by vyrobit plyšáka, kterého nemáte na e-shopu?

Jsem zastáncem hesla všechno jde, když se chce. Nicméně mám jen dvě ruce a splnit přání všech prostě nejde, i kdybych sebevíc chtěla. Výroba na přání je časově náročnější, a proto i dražší. Pokud takové přání máte, napište na adla.hackovani@gmail.com. Já zhodnotím časové možnosti a popřípadě udělám cenovou nabídku.